- 10%

%50 Onecoin %50 Euro Ödemesi ile Renault Grubu Dizel Araçlar için Periyodik Araç Bakım Seti & Periodic car maintenance kit for Renault Group diesel vehicles with 50% OneCoin 50% euro

Cemsayarmotivoto Cem Sayar

网上服务
全价
51.00 EUR
您节省
5.10 EUR 10%
新价
1.54 DCP
(1 DCP = 29.85 EUR ) *

仅限于在DealShaker上,DCP和欧元的汇率是固定的,交易的价值基于当前的汇率,汇率将跟随挖掘难度而变动

Coupons Available
13
推广何时结束
01/12/19
销售礼券
2
票券有效期
08/03/19 - 01/12/19

数量

描述:
*Renault Grubu Dizel Araçlar Periyodik Araç Bakımı Seti için 45,9 Euro+1.54 Onecoin Ödemesi yapılacaktır. *Periyodik Bakım Setinde 5 lt Motor Yağı, Yağ Filtresi, Hava Filtresi, Polen Filtresi, Mazot Filtresi vardır. *Farklı Bakım Setleri ve Her Türlü araç yedek parça temini için tüccar ile irtibata geçilebilir. *Kargo ücreti Türkiye için tüccara aittir. *Servisimizde Onecoin'le Her Türlü Araç Bakım Onarım için Servis Yetkilisiyle İrtibata Geçebilirsiniz. *Servisimizde yapılan Bakımlar 1 yıl Garantilidir. *Kupon Almadan önce Tüccarla Görüşülüp araç modeli için irtibata geçiniz. * Renault Group diesel vehicles will be paid 45,9 Euro+1.54 Onecoin for the periodic car maintenance kit.. * 5 lt Motor Oil, Oil Filter, Air filter, pollen filter, diesel filter in periodic maintenance kit. * Different maintenance kits and all kinds of vehicle spare parts can be contacted by the merchant for supply * Shipping fee for Turkey belongs to the merchantce * You can contact OneCoin for any Vehicle Maintenance Repair Service.. * Maintenance in our service is guaranteed for 1 year. * Contact the dealer before buying the voucher for the vehicle model.
交易特殊的条款与条件 :
*Bu kupon Kazakistan Expo için geçerlidir.
*Kupon Almadan önce Tüccardan bilgi alınması gerekmektedir.


* This coupon is valid for Kazakhstan Expo.
* Information must be obtained from the trader before receiving the voucher.
关于Merchant :
Motorlu Kara Taşıtlarının Genel Bakım ve Onarım Hizmetleri (Aynı İşletmede Mekanik Elektrik Sistemi, Kapora, Boya,Fren Sistemi,Cam, Pencere Vb. Bakım ve Onarımının Yapılması)
Contact Merchant
Merchant 地址 ( 您能用推销的票券在任何指定的MERCHANT地址 ) :

DealShaker is not to be held responsible about the third party content published on the platform