Програма похудання.

注册的企业

指定地点兑换自行货远
价格
0.80 DCP
(1 DCP = 29.85 EUR )
仅限于在DealShaker上,DCP和欧元的汇率是固定的,交易的价值基于当前的汇率,汇率将跟随挖掘难度而变动
Coupons Available
0
推广何时结束
10/04/20
销售礼券
40
票券有效期
22/04/19 - 28/04/20
描述:
Комплекс заходів, які входять в програму зниження ваги Прийом лікаря-терапевта. здійснює замір індексу маси тіла з визначення відсоткової кількості м'язової та жирової тканини організму на відповідному приладі з фіксацією ваги і росту; ознайомлюється з результатами медичних документів гостя та проводить визначення показів та протипоказів до даної програми; призначає відповідний набір комплексних процедур спрямованих для зменшення ваги тіла з врахуванням кількості днів перебування гостя по даній програмі. Методи дообстеження у разі потреби та консультації лікарів: консультація ендокринолога; консультація хірурга (покази і протипокази до пресотерапії); консультація гінеколога; консультація проктолога; консультація лікаря-дієтолога; консультація інструктора з лікувальної фізкультури; консультація психолога. Методи діагностики. Інструментальна діагностика: УЗД жіночих статевих органів, УЗД щитовидної залози, УЗД сечового міхура і передміхурової залози. Ректороманоскопія. Лабораторна діагностика: загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, визначення глюкози крові натще, глікозильований гемоглобін, розширена ліпідограма: холестерин, тригліцериди, В-ліпопротеїни крові, а-ліпопротеїдний холестерин крові, простатоспецифічний антиген, тиреоїдні гормони: ТТГ, Т3, Т4, АТ до пероксидази щитовидної залози.
交易特殊的条款与条件 :
Перед покупкою купона зателефонувати і уточнити усі деталі.
关于Merchant :
Ваш шлях NUTRILITE™ до оптимальної ваги
Інститут здоров’я Nutrilite разом із групою науковців, фахівців зі здорового харчування та фітнесу об’єднали зусилля, аби з’ясувати, як наука може допомогти розкрити секрет реакції організму на харчування і фізичні навантаження та знайти ключ до його здатності втрачати вагу.
Плодом їхніх спільних пошуків стала bodykey від NUTRILITE: програма зниження ваги, основана на вашій унікальній ДНК та індивідуальному способі життя.
Щоб розпочати цю програму, вам знадобиться Набір bodykey™, який включає:
Набір для взяття зразка генетичного матеріалу, який ви маєте надіслати до нашої лабораторії для аналізу ДНК
Річний доступ до онлайн-функції “Мій онлайн-тренер bodykey”, де наші фахівці не лише розроблять ваш персональний План харчування та фізичних вправ, а й наставлятимуть, підтримуватимуть і мотивуватимуть вас на кожному кроці вашого шляху до бажаної ваги
Асортимент продуктів, які допоможуть вам просуватись до своєї нової мети
Розробити мій план
Розуміння вашого стилю життя та уподобань є вирішальним для визначення вашого персонального Плану харчування та фізичних вправ. Саме тому в рамках анкетування Розробити мій план наші фахівці поставлять вам запитання щодо ваших уподобань у їжі та фізичній діяльності, а також про звичний режим вашого дня.
Тож вам не доведеться харчуватись самою рибою і займатись гірським велоспортом, тоді як насправді ви надаєте перевагу курятині і любите плавати.
Contact Merchant
Merchant 地址 ( 您能用推销的票券在任何指定的MERCHANT地址 ) :

附加指示 :

Уточнювати усі деталі.

DealShaker is not to be held responsible about the third party content published on the platform