Програма похудання.

Registriertes Unternehmen

am Standort abholen
Preis
0.80 ONE
(1 ONE = 29.85 EUR )
ONE hat exklusiv für DealShaker eine feste Rate. Der Wert basiert auf dem aktuellen Umtauschkurs und ändert sich auf der Basis von Schwierigkeiten in der Förderung. DealShaker garantiert keinen Verkaufspreis von ONE
Verfügbare Coupons
0
Die Promotion endet
10/04/20
Verkaufte Coupons
40
Gültigkeit der Coupons
22/04/19 - 28/04/20
Beschreibung:
Комплекс заходів, які входять в програму зниження ваги Прийом лікаря-терапевта. здійснює замір індексу маси тіла з визначення відсоткової кількості м'язової та жирової тканини організму на відповідному приладі з фіксацією ваги і росту; ознайомлюється з результатами медичних документів гостя та проводить визначення показів та протипоказів до даної програми; призначає відповідний набір комплексних процедур спрямованих для зменшення ваги тіла з врахуванням кількості днів перебування гостя по даній програмі. Методи дообстеження у разі потреби та консультації лікарів: консультація ендокринолога; консультація хірурга (покази і протипокази до пресотерапії); консультація гінеколога; консультація проктолога; консультація лікаря-дієтолога; консультація інструктора з лікувальної фізкультури; консультація психолога. Методи діагностики. Інструментальна діагностика: УЗД жіночих статевих органів, УЗД щитовидної залози, УЗД сечового міхура і передміхурової залози. Ректороманоскопія. Лабораторна діагностика: загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, визначення глюкози крові натще, глікозильований гемоглобін, розширена ліпідограма: холестерин, тригліцериди, В-ліпопротеїни крові, а-ліпопротеїдний холестерин крові, простатоспецифічний антиген, тиреоїдні гормони: ТТГ, Т3, Т4, АТ до пероксидази щитовидної залози.
Deal-spezifische Geschäftsbedingungen des Händlers :
Перед покупкою купона зателефонувати і уточнити усі деталі.
Über den Händler :
Ваш шлях NUTRILITE™ до оптимальної ваги
Інститут здоров’я Nutrilite разом із групою науковців, фахівців зі здорового харчування та фітнесу об’єднали зусилля, аби з’ясувати, як наука може допомогти розкрити секрет реакції організму на харчування і фізичні навантаження та знайти ключ до його здатності втрачати вагу.
Плодом їхніх спільних пошуків стала bodykey від NUTRILITE: програма зниження ваги, основана на вашій унікальній ДНК та індивідуальному способі життя.
Щоб розпочати цю програму, вам знадобиться Набір bodykey™, який включає:
Набір для взяття зразка генетичного матеріалу, який ви маєте надіслати до нашої лабораторії для аналізу ДНК
Річний доступ до онлайн-функції “Мій онлайн-тренер bodykey”, де наші фахівці не лише розроблять ваш персональний План харчування та фізичних вправ, а й наставлятимуть, підтримуватимуть і мотивуватимуть вас на кожному кроці вашого шляху до бажаної ваги
Асортимент продуктів, які допоможуть вам просуватись до своєї нової мети
Розробити мій план
Розуміння вашого стилю життя та уподобань є вирішальним для визначення вашого персонального Плану харчування та фізичних вправ. Саме тому в рамках анкетування Розробити мій план наші фахівці поставлять вам запитання щодо ваших уподобань у їжі та фізичній діяльності, а також про звичний режим вашого дня.
Тож вам не доведеться харчуватись самою рибою і займатись гірським велоспортом, тоді як насправді ви надаєте перевагу курятині і любите плавати.
Händler kontaktieren
Händleradressen ( Sie können Ihren Deal-Coupon mit jeder der zugewiesenen Adressen des Händlers benutzen ) :

Zusätzliche Anweisungen :

Уточнювати усі деталі.

DealShaker übernimmt keine Verantwortung für Inhalte Dritter, die auf der Plattform veröffentlicht werden