UKRAINE. Дисконтний купон на хірургічну стоматологію.

Negócio registado

Reembolso no local
Preço
4.72 ONE
(1 ONE = 42.33 EUR )
ONE é uma taxa fixa exclusiva para a DealShaker. O valor tem como base a taxa de câmbio atual, sendo alterado com base na alteração da dificuldade de mineração. A DealShaker não garante o preço de venda de ONE
Cupões Disponíveis
497
A promoção termina
31/12/20
Cupões Vendidos
3
Validade dos Cupões
25/08/19 - 31/12/20

Quantidade

Descrição:
Клініка "Улюблений доктор" з 18 річним стажем роботи знаходиться на одній з центральних вулиць міста Львова з власним паркінгом. Команда високопрофесійних докторів постійно вдосконалює кваліфікацію,запроваджує нові технології та матеріали, спілкується на 8 мовах. Ми проводимо такі хірургічні операції за ціною (по курсу в грн.): - кісткова пластика (ціна:530,00 EUR); - імплантанція зубів проводиться в 2 етапи (загальна ціна: 800 EUR); - плазмотерапія (ціна: 400,00 EUR). Дисконтний купон дає Вам знижку в ціні на вищевказане лікування. Із повної ціни, що вказана вище, частина ціни оплачується дисконтним купоном (ONE), а решта оплачується готівкою в гривнях по курсу НБУ на день проведення лікування.
Termos e Condições do Comerciante Específicos para a Oferta :
Перед покупкою купона пацієнт повинен завчасно (принаймні за 1 тиждень) по телефону записатись на прийом в клініку. Після стоматологічного огляду, лікар визначить обсяг лікувальних процедур і вартість лікування. Після цього пацієнт викуповує дисконтний купон і приходить на домовлену дату на лікування (при собі необхідно мати або паперову копію купона, або його електронну версію. Після прибуття в клініку і активації купона пацієнту відразу надаються замовлені лікувальні процедури. Даний купон дає знижку в розмірі 200 EUR на всі лікувальні процедури.
Увага! Викуп копонів лише за попереднім узгодженням з мерчантом в іншому випадку монети не повертаються.
Після викупу купонів, пацієнт зобов"язаний прибути на лікування на домовлену дату і час, але не пізніше як 2 неділі після цієї дати, в противному випадку купони анулюються, а монети не повертаються.
Sobre o Comerciante :
Клініка "Улюблений доктор" , Стоматологічна допомога. Імплантологія .Школа професійної гігієни ротової порожнини. "КОМАНДА РЯТІВНИКІВ ЗУБІВ". Остеопатія. Озонотерапія. Плазмотерапія. Хірургічна косметологія. Капіляроскопія. Нутріціологія. Біоелектростимулюючий масаж активних мередіанів людини.
Contactar Comerciante
Endereços do Comerciante ( pode utilizar o seu Cupão-Oferta em qualquer um dos endereços atribuídos do Comerciante ) :

A DealShaker não se responsabiliza por conteúdos de terceiros publicados na plataforma