Електроний підручник y PDF форматі.

Индивидуальный бизнес

Погасить в торговой точке
Цена
8.38 ONE
(1 ONE = 29.85 EUR )
ONE — с фиксированной ставкой исключительно для DealShaker. Значение основано на текущем обменном курсе и будет меняться в зависимости от изменения сложности добычи. DealShaker не гарантирует продажную цену в ONE
Доступно купонов
49905
Завершение промоакции
31/05/20
Продано купонов
95
Срок действия купонов
02/12/17 - 31/05/20

Количество

Описание:
Пропонується електроний підручник для швидкого засвоєння своїх знань щоб пройти успішносвоє навчання. Пропонований підручник включає в себе основи теоретичної механіки з елементами теорії механізмів, опору матеріалів; деталей та вузлів машин.Виклад ведеться з застосуванням вищої математики. Використовується права система координат і відповідне їй правило знаків для моментів сил і пар. Підручник відповідає чинним стандартам, в тому числе Державним стандартам на одиниці фізичних величин, допуски і посадки, вузли і деталі машин, терміни, визначення і позначення, методи розрахунку, графічні зображення, а також рекомендацій на позначення фізичних величин. Міжнародної організації по стандартизації (ІСО). Розрахункові формули побудовані таким чином, що в них використовуються тільки основні і похідні одиниці СІ (формули не входять величини в кратних, дольних і позасистемних одиницях), тому в экспликациях до формул не вказуються одиниці, в яких виражені величини. Для полегшення самостійної роботи студентів, закріплення вмінь та навичок у вирішенні завдань теоретичний матеріал супровожується узагальненнями, висновками, прикладами рішень з поясненнями. Підручник призначений для студентів машинобудівних специальностей установ середнього професійного освіти.
Условия сделки от продавца :
Після оплати купона мерчант повинен написати на пошту листа, із наступним змістом:
1 Я купив у вас підручник надсилаю вам купон.
2 Я хочу отримати своє замовлена на мою пошту і вказуєте свою електрону пошту.
3 Якщо покупець хоче отримати паперовий варянт підручника то вартість збільшується, а саме за три купони один підручник.
Сведения о продавце :
Підручник у дежавю форматі використовується для коледжів першого другого рівня акредитації. Автор Ердеді А.А., Н.А.Ердеді випус Москва 2014 рік.
Пропонований підручник включає в себе основи теоретичної механіки з елементами теорії механізмів, опору матеріалів; деталей та вузлів машин.Виклад ведеться з застосуванням вищої математики. Використовується права система координат і відповідне їй правило знаків для моментів сил і пар. Підручник відповідає чинним стандартам, в тому числе Державним стандартам на одиниці фізичних величин, допуски і посадки, вузли і деталі машин, терміни, визначення і позначення, методи розрахунку, графічні зображення, а також рекомендацій на позначення фізичних величин. Міжнародної організації по стандартизації (ІСО). Розрахункові формули побудовані таким чином, що в них використовуються тільки основні і похідні одиниці СІ (формули не входять величини в кратних, дольних і позасистемних одиницях), тому в экспликациях до формул не вказуються одиниці, в яких виражені величини.
Для полегшення самостійної роботи студентів, закріплення вмінь та навичок у вирішенні завдань теоретичний матеріал супровожується узагальненнями, висновками, прикладами рішень з поясненнями.
Підручник призначений для студентів машинобудівних специальностей установ середнього професійного освіти.
Связаться с продавцом
Адреса продавца ( Купон по сделке можно использовать по любому из назначенных адресов продавца ) :

Дополнительные инструкции :

Після купівлі купона напишіть мені на якій мові хочете отримати даний курс.

DealShaker не несет ответственность за контент, публикуемый третьими сторонами на платформе