Ukraine. Rivne. Лікування гриж хребта. 100% ONE.

Индивидуальный бизнес

Погасить в торговой точке
Цена
1.01 ONE
(1 ONE = 29.85 EUR )
ONE — с фиксированной ставкой исключительно для DealShaker. Значение основано на текущем обменном курсе и будет меняться в зависимости от изменения сложности добычи. DealShaker не гарантирует продажную цену в ONE
Доступно купонов
88
Завершение промоакции
31/12/20
Продано купонов
12
Срок действия купонов
13/11/19 - 31/12/20

Количество

Описание:
В рамках даного купона послуги надаються 100 % за монету ONE. Ліки, витратні матеріали та обстеження(КТ) пацієнт купляє самостійно. Подальше лікування по домовленості.
Условия сделки от продавца :
Перед тим як викупити купон обов"язково зв"яжіться зі мною для уточнення дня та часу прийому по телефону +38 050 375 51 58, 068 727 90 67 (Ігор Максимович)
Сведения о продавце :
Я, лікар вищої категорі зі стажем з 1989 року, спеціалізація (інтернатура) неврологія. Закінчив Київський медінститут, 10 років пропрацював в районній лікарні зав. відділенням. З 2001 року зав. відділенням реабілітації, спеціалізація вертебрологія (хребет) і артрологія (суглоби). Пройшов курси по рефлексотерапії, Су-Джок, гомеопатії, мануальної терапії. В своїй практиці застосовую низькоінтенсивну резонансну фізіотерапію, медикаментозні блокади різних видів, кінезіотейпування, аквапунктуру, вакуумний ефіромасляний масаж, прессотерапію, рефлесотерапію, мануальну терапію. А в першу чергу традиційну терапію з постановленням діагнозу і останніми протоколами лікування та обстеження по необхідності.
Связаться с продавцом
Адреса продавца ( Купон по сделке можно использовать по любому из назначенных адресов продавца ) :

DealShaker не несет ответственность за контент, публикуемый третьими сторонами на платформе